+420 602 387 696
+420 281 922 586

Vzorník barev Teluria

Společnost BARVY a LAKY TELURIA, s.r.o. za sebou má více než 100 let zkušeností. Neusíná však na vavřínech a nenechává se uspat svým úspěchem. Stále pracuje na vylepšeních, svoje produkty inovuje a přichází s novými. Zároveň dbá na kvalitu výrobků, jež je pečlivě kontrolována. Díky tomu si po celou dobu drží přízeň profesionálních malířů i malospotřebitelského trhu. Barvy Teluria vždy byly, jsou a budou českým výrobkem, všechny prodávané produkty jsou vyráběny čistě v České republice. I toho si na nich jejich zákazníci cení. My jsme proto nachystali vzorník barev Teluria, protože i v našem sortimentu tyto barvy najdete.

Sortiment firmy je široký

Za sto let svého působení se firma velmi rozrostla a sortiment nabízených produktů je skutečně široký. Vyrábí malířské a fasádní barvy, stěrky, laky, základní barvy a emaily, omítky, lazury, napouštědla, lepidla, speciální přípravky a mnoho dalších materiálů. Své výrobky prodává pod celou řadou značek, z těch nejznámějších můžeme jmenovat REMAL, LAZUROL, BARLET, FORMEX, BAKRYLEX, RADBAL, UNIFLEX atd. Firma Teluria se ve velkém zaměřuje rovněž na tónování, má svá vlastní tónovací centra, prostřednictvím nichž si zákazníci mohou vybírat výrobky v odstínech přesně podle svých představ. Podívejte se sami na vzorník barev Teluria a uvidíte šíři odstínů. Dále Teluria disponuje vlastním systémem TELURMIX pro malířské a fasádní barvy, systémem HOSTEMIX pro průmyslové barvy na kov a systémem RAINBOW zaměřeným na hobby. Možná jste nevěděli, že tato firma z Hostivaře podporuje také jeden z oblíbených českých fotbalových klubů Bohemians 1905.

  • Teluria nabízí velkou spoustu různých produktů.
  • Veškeré produkty jsou vyráběny u nás v ČR.
  • Hostivařská firma podporuje Bohemians 1905.
  • Disponuje rozsáhlou sítí tónovacích center.

Teluria je více než jen výrobce barev

Barvy od BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. jsou prodávány po celé republice prostřednictvím sítě prodejců i nezávislých prodejen. Všem těmto prodejcům i koncovým zákazníkům nabízí Teluria bohatou podporu. Přímo na jejich webových stránkách najdete řadu videí s pěknými návody a také poradnu, kde je možné se zeptat na cokoliv souvisejícího s malováním a natíráním. Zároveň provozují online designovací nástroj, který vám umožní vidět, jak by vybraná barva vypadala třeba na vaší fasádě či ve vašem pokoji. Využijte tedy vzorník barev Teluria a zkuste, který odstín bude vpyadat nejlépe.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!