+420 602 387 696
+420 281 922 586

Vodou ředitelné barvy Eternal

Barvy a nátěry je možné třídit podle různých kritérií a jedním z nich je určitě i způsob ředění. Některé barvy se ředí rozpouštědlem, jiné vodou. Vodou ředitelné barvy jsou vhodné zejména tam, kde by byl nepříjemný zápach z rozpouštědla. Vlastnostmi nejsou o nic horší, jen je třeba vědět, jakými technikami a štětci je nanášet. Na vodou ředitelné barvy se specializuje česká firma Austis a.s., která vyrábí barvy pod značkou Eternal. V Česku jsou velmi oblíbené, veřejnost s nimi má dobré zkušenosti a my je také můžeme jedině doporučit. Sortiment barev Eternal prodáváme a rovněž je používáme při realizaci zakázek.

  • Česká firma Austis a.s. vyrábí vodou ředitelné barvy Eternal.
  • Oproti rozpouštědlem ředitelným barvám vás zbaví zápachu.
  • Barvy a nátěry Eternal jsou v Česku velmi oblíbeným zbožím.

Nátěry Eternal na různé povrchy

Barvy a nátěry Eternal existují v provedeních pro různé povrchy. Pod značkou se prodávají nátěry kovu (např. na kovové konstrukce, přímo na dětská hřiště a školní tabule, radiátory či bazény). Vyrábí také nátěry střech (z vláknocementu, betonových a asfaltových střešních krytin), malířské nátěry s možností tónování, nátěry podlah (na betonovou dlažbu a lak na dřevo) a celou řadu speciálních barev i nátěrů. Rádi vám pomůžeme vybrat produkt vhodný právě pro vaše potřeby, a to ať už přímo u nás na prodejně, nebo při zakázce, kterou budeme realizovat vlastními silami.

  • Barvy a nátěry Eternal jsou vhodné na různé povrchy.
  • Pomůžeme vám vybrat nejlepší nátěr přímo pro vás.
  • Výrobky značky Eternal prodáváme v naší prodejně.
  • Zajistíme také tónování malířských barev Eternal.

Oblíbené jsou malířské barvy proti plísním

Pokud se zaměříme na malířské barvy Eternal, velký zájem je zejména o ETERNAL IN steril, hi-tech malířskou barvou trvale bránící výskytu bakterií a plísní. Za zmínku stojí i malířská barva ETERNAL IN silver s obsahem stříbra. Ta je určena pro povrchy s vysokou zátěží, používá se například do škol, školek, jeslí, zdravotnických zařízení, potravinářských provozů a v domácnostech do dětských pokojů, koupelen, kuchyň, prádelen a technických místností. Skvělá je na sádrové, vápenné, akrylátové omítky a savé podklady. Neváhejte se s námi poradit o správném využití.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!