+420 602 387 696
+420 281 922 586

Specializujeme se na malování Praha ve větším rozsahu

Firem, které vymalují pokoj či kancelář je spousta. Kolik z nich má ale zkušenosti s fasádami panelových domů, výmalbou metra, nátěry průmyslových podlah, plavebních komor, mostů, protihlukových stěn či výmalbou interiérů Žižkovského vysílače? Realizujeme malování Praha po celém území, a to především ve větším rozsahu. S velkými projekty máme bohaté zkušenosti, pomůžeme je realizovat od prvotního nápadu až po závěr, poradíme s výběrem vhodné barvy a typu nátěru.

  • Malujeme a natíráme objekty po celém území Prahy.
  • Máme bohaté zkušenosti s projekty většího rozsahu.
  • Pomůžeme také s výběrem vhodného nátěru a barvy.

Na malování používáme jen ty nejkvalitnější barvy

Naše firma vznikla roku 2000 transformací z firmy BARKO Praha s.r.o. jako obchodní zastoupení firmy TELURIA. Dodnes nabízíme prodej nátěrů i malířských potřeb a míchání barev. Prodáváme malířské barvy, fasádní barvy, ale i průmyslové nátěry či syntetické barvy. Díky tomu máme dostatek zkušeností s různými nátěry a barvami, lazurami, oleji, laky a víme, který v jaké situaci použít. Pro dané malování Praha vybereme vždy takovou barvu či nátěr, který se doopravdy hodí a odpovídá podmínkám.

  • Na malování používáme pouze kvalitní nátěry a barvy.
  • Barvy a nátěry sami prodáváme, vyznáme se v nich.
  • Barvy či nátěry vám dodáme za velmi příznivé ceny.

Malujeme po celém území Prahy

Oblastí našeho působení je především Praha, a to celá. Sídlíme v Praze 8, ale za zákazníky dojíždíme po celém území hlavního města a okolí. Pro malování Praha poskytuje celou řadu zakázek od nátěrů lodí přes protipožární nátěry konstrukcí až po malování zmiňované Žižkovské věže. Rádi přijedeme a rozšíříme své portfolio o další zajímavou zakázku. Praha je plná možností a to nás na ní právě baví. Díky tomu je naše práce pestrá, pracujeme na různých projektech, pomáháme realizovat fashion arény i free style parky, děláme věci, které mají smysl.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!