+420 602 387 696
+420 281 922 586

Renovace lodí

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Součástí našich služeb jsou kompletní i částečné renovace lodí a jiných plavidel všech velikostí. Specializujeme se na profesionální nástřik lodí základovými barvami a antivegetačními nátěry pro plavidla různých velikostí. Připravíme povrch vašeho plavidla na finalizaci nízkotlakou nebo také vysokotlakou stříkací technologií. Nástřik lodí za pomoci vysokotlaké stříkací techniky vám nabízí rychlé, kvalitní a efektivní dlouhotrvající nanesení všech laků. Nechte si od nás poradit s výběrem vhodného typu antifoulingu.

Naše služby

Nástřik lodí doporučujeme aplikovat při pravidelné údržbě či kompletních renovacích plavidel. Zajístíme pískování, tryskání, nástřik základovými barvami i metalizaci trupů lodí.

S vysokotlakou technikou snadno a rychle.

Vysokotlaká stříkací technika nabízí rychlý, kvalitní a efektivní nátěr, ale zejména dlouhotrvající nanesení všech laků. Nástřik je vhodný provést všude tam, kde to není možné provést rukou, dále pak v místech kam nedosáhnete. Technika vám aplikuje barvu všude tam, kde je to potřeba. Nastříkáme trub, kabinu ale i ostatní lodní komponenty, které nejsou očím a rukám lehko dostupné.

Jaké jsou výhody nástřiků lodí?

  • Především možnost vytvoření rovného a velkého povrchu
  • Aplikace vrchních materiálů je snadné a efektivní
  • S nástřikem dosáhnete minimálního pnutí a objemové stability
  • Díky jednoduché aplikace nástřiku odpadají veškeré dodatečné úpravy
  • Aplikujeme barvu i tam, kam se snadno nedostanete

Poradíme vám

Chcete nechat své plavidlo renovovat? Objednejte si naše služby nástřiků a renovací lodí, a nechte si od nás poradit. Nástřiky aplikujeme na všechny druhy plavidel všech velikostí. Postaráme s o kvalitní a profesionální nástřik vašeho plavidla, a práci uděláme včas a ve vysoké kvalitě.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!