+420 602 387 696
+420 281 922 586

Rekonstrukce fasád

Potřebujete rekonstruovat fasádu na domě? Naše společnost nabízí profesionální rekonstrukce a nátěry fasád, které jsou součástí každé stavby. Kompletní rekonstrukci fasád provádíme u malých rodinných domů až po rozsáhlé administrativní či občanské objekty. Jako vše, i fasády mají svou omezenou životnost. Vlivem dlouholetého vystavení slunci, dešti, větru, mrazu nebo vlhkosti dochází k opotřebení a degradaci. Při rekonstrukcí fasád, čerpáme z našich dlouholetých zkušeností.

Kdy je rekonstrukce vhodná?

Mezi nejčastější závady patří poškozené štukové a jádrové omítka či zkorodované plechové prvky. Pokud se na vaší fasádě projeví poškození, je vhodné k opravě přistoupit co nejdříve. Jelikož i malé poškození, vede rychle k celkové degradaci celé fasády stavby. V mnoha případech se dá obnovení vzhledu Vaší fasády řešit drobnou opravou, a není potřeba rozsáhlá rekonstrukce celé fasády. Životnost fasády lze prodloužit i zcela novým nátěrem.

Obecně je fasáda vizitkou každého domu. U starších objektů je tato rekonstrukce nevyhnutelnou a v případě havarijního stavu stavby, je rekonstrukce naprosto nezbytná, uvolněné kusy omítky totiž mohou být životu nebezpečné! Kromě rekonstrukce fasád a jejich nátěrů nabízíme také realizaci zateplovacích systémů, které jsou do budoucna skvělou úsporou a investicí.

Proč nás?

  • Kompletní rekonstrukce fasád provádíme sehraným týmem
  • Nabízíme kvalitu a profesionalitu práce
  • Každý zakázka je pro nás výzvou

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!