+420 602 387 696
+420 281 922 586

Reference

Josef Soukup, Kladno

Potřeboval jsem kvalitní barvu na fasádu, která na slunci nevybledne a bude mít i odstín, který mi bude vyhovovat. Na internetu jsem narazil na firmu Barmakolor.cz. Nejenže mi poradili ten správný odstín, ale byli schopni mi ho dokonce i namíchat podle mých představ, takže můj dům se může pyšnit originální barvou široko daleko.

Karel Slezáček, Praha

Barmakolor.cz je spolehlivá firma přes barvy. Dokonce jsou to odborníci i přes míchání barev, takže můžu jen doporučit. Nabízejí taky fasádní barvy a dokonce i protipožární nátěry, takže profesionalita na prvním místě.

Roman Oščádlík, jednatel, Kutná Hora

Naše firma potřebovala nový kabát budovy a to nejen zevnitř, ale i z venku. Přece jen jde o prestiž a reklamu a tak jsme oslovili firmu Barmakolor.cz. Profesionalita, odbornost a spolehlivost je tady na pravém místě a tak jsme se domluvili nejen na správném odstínu fasádní barvy, ale i do kanceláří a přijímací haly. Služby rychlé a kavlitní, můžeme jen doporučit.

Milena Krásová, Mělník

Natřít všechno na novo, být trochu odlišní od ostatních a přece jen mít něco navrch. To jsme si řekli, když jsme chtěli vymalovat náš byt. Takže jsme se rozhodli pro speciální barvy, které nám namíchali pracovníci z firmy Barmakolor.cz. Dnes máme krásně vymalováno a barvičky nám závidí i sousedka.

Marian Moštěk, Praha

Jestli hledáte spolehlivou firmu pro čištění a odrezování jakýchkoliv povrchů, obraťte se na firmu Barmakolor.cz. Jejich specializací je nejen čištění povrchů, ale pracovníci mohou následně aplikovat nejrůznější průmyslové nátěry. Spolehnout se ale také všichni mohou na malířské nebo lakýrnické práce a míchání barev. Nabízejí spolehlivé služby v této oblasti a také odborné poradenství. My jsme byli s jejich službymi velmi spokojeni a tak doporučujeme tuto firmu dál.

Jan Svoboda, Nymburk

Hledal jsem firmu, která by nabízela stříkací zařízení s pístovým čerpadlem s dlouhým zdvihem, jehož funkce by byly kontrolované moderní elektronikou. Společnost Barmakolor.cz mi nabídla nejen právě takové zařízení, ale i solidní cenu a já jsme si tak mohl takové zařízení pronajmout na dobu, která mi vyhovovala. Navíc jsem si zakoupil několik odstínů barev, které mi byli schopni namíchat a to se mi velmi zamlouvá. Takže tuto firmu můžu jen doporučit i za solidní a profesionální jednání.

Anežka Stará, Kolín

Spolehlivost, profesionalní a především solidní jednání, rychlost vyřízené objednávky a kvalitní služby. To jsou pozitiva firmy Barmakolor.cz.

Jan Nováček, Praha

Pokud někdo hledá nějakou spolehlivou firmu, která nabízí taky kvalitní služby v oblasti barev, laků, míchání barev, tak můžu vřele doporučit firmu Barmakolor.cz. Tady jsou fakt odborníci na pravém místě. Dokážou poradit a vzhledem k tomu, že jsem potřeboval fakt něco luxusního a originálního, jsem spokojený. Takže spolehlivost a kvalita na pravém místě.

Mojmír Kozelka, Kutná Hora

Kvalita, profesionální jednání, spolehlivost a rychlost dodání objednávky. Firma Barmakolor.cz fakt nabízí vše, co zákazník potřebuje, za mě spokojenost.

Marcela Pokorná, Mělník

Chtěla jsem do svého kadeřnictví něco speciálního. Mám ráda barvy a jsem hodně kreativní člověk a tak jsem si objednala míchání barev u společnosti Barmakolor.cz. Jsou to opravdoví profíci a barvy na stěnách mého kadeřnictví jsou skvělé a originální. Takže jsem doporučila tuto firmu i svým známým, protože hledají odborníky přes fasádní barvy.

Martin Svoboda, jednatel firmy, Praha

Naše firma hledala spolehlivou firmu, která se zabývá abrazivním tryskáním a po dlouhém hledání jsme našli pražskou firmu Barmakolor.cz. Tady nám vyšli vstříc se vším všudy a jsme s kvalitou, rychlostí i systémem velmi spokojeni, navíc jsme se domluvili na delší spolupráci, což je přijatelné pro obě strany. Můžeme tuto společnost jen doporučit.

Mirek Špaček, Pardubice

Tak protože jsem potřeboval rychle vyřešit malování našeho penzionu a to i fasády, hledal jsem firmu, která mi vyhoví po všech stránkách. Naštětstí jsem dostal správný tip od svého známého a tak mám dnes díky firmě Barmakolor.cz penzion vymalovaný tak, jak si představuji. To samé platí i o fasádní barvě, kterou jsem si nechal dokonce namíchat a tak jsem se službami této firmy velmi spokojen.

Svatopluk Janota, Praha 3

Pracovníci firmy Barmakolor mi pomohli vybrat vhodný odstín barvy pro fasádu domu a s výběrem jsem spokojený. Navíc jsem nemusel nějak zvlášť čekat, vše bylo rychle připravené a barva namíchná podle mých představ, taže jsem spokojený. Taky jsem si všiml na internetových stránkách, že nabízejí i služby v oblasti pískování, což zase hledal můj bratr, takže dostal ode mě doporučení a i on je se službami velmi spokojený.

Jan Osika, Pardubice

Pokud někomu pomůže refecenze při výběru firmy, tak tady musím pochválit firmu Barmakolor.cz. Nabízejí to, co potřebuje člověk v případě malování a to nejen interiéru, ale i exteriéru. Služby jsou rychlé a kvalitní, navíc je zde možnost míchání barevných odstínů, což je velmi originální.

Soňa Javůrková, Heřmanův Městěc

Jestli hledá někdou spolehlivou firmu, která míchá i barvy, tak je firma Barmakolor to, co hledá. Já jsem si vybrala přesně takový odstín, který nikdo nemá a tak je můj byt v podstatě originál. Takže až budu chtít zase malovat, určitě si nechám namíchat nový odstít tady.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!