+420 602 387 696
+420 281 922 586

Průmyslové nátěry

Průmyslové nátěry zaručují ochranu materiálu a estetičnost. Našim zákazníkům nabízíme různé druhy průmyslových nátěrů, které ochrání kov, plast, dřevo, omítku, beton a další materiály. Nabízíme míchání průmyslových barev v našem profesionálním míchacím zařízení, plně řízené počítačem. Proto je pokaždé vámi zvolený odstín totožný, i když se rozhodnete znovu míchat tutéž barvu o několik let později.

Průmyslové nátěry nabízíme v malém balení pro aplikaci jen několika metrů čtverečních až po cenově výhodné velké balení. Nátěrové systémy zajišťují maximální ochranu a životnost ošetřeného materiálu. Samozřejmostí je poradenství v oblasti nanášení těchto druhů barev našimi zaměstnanci.

Průmyslové nátěry ve stavebnictví

Mezi průmyslové nátěry řadíme velký sortiment barev, mořidel, laků, lazur, omítek, emailů a speciálních dekorativních produktů, od cenově výhodných po prémiovou kvalitu. Všechny průmyslové nátěry jsou vhodné pro aplikaci na stěny a stropy, vnitřní i venkovní kovové povrchy a dřevěné povrchy jako jsou parkety, obklady, nábytek, zábradlí nebo ploty. Průmyslové nátěry můžeme namíchat přesně podle vašich požadavků, nebo si můžete vybrat ze široké nabídky vzorníku barev.

Průmyslové nátěry do výroby

V našem obchodě také nabízíme nátěrové systémy určené k profesionální aplikaci ve strojírenské výrobě. Tento typ nátěrů vyniká vysokou kvalitou a dlouhověkostí. Naši klienti je využívají pro automobily, výrobní stroje, ocelové konstrukce apod. Průmyslové nátěry do výroby jsou rychleschnoucí a vhodné pro vysokou produktivitu výroby.

Průmyslové nátěry na dřevo

Barvy, laky a lazury na dřevo jsou vhodné pro aplikaci na interiérový i exteriérový nábytek, ploty, dveře, okna a jiné dřevěné konstrukce. Průmyslové nátěry vhodné na dřevo se vyznačují rychlým schnutím, vhodným pro vysokou produktivitu výroby. Všechny laky, lazury, oleje a barvy na dřevo namícháme do požadovaného odstínu podle vašeho přání nebo si můžete vybrat barevný odstín podle vzorníku.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!