+420 602 387 696
+420 281 922 586

Průmyslové nátěry značky Jotun

Jotun Group sdružuje celkem 65 společností, je reprezentována ve více než 100 zemích a považována za jednoho z předních dodavatelů barev a nátěrů. Výrobky Jotun jsou zaměřené zejména na průmysl. Využití si najdou v konstrukcích mostů, na letištích, v budovách, chemických továrnách, při výrobě nábytku, v elektrárnách, u zařízení na těžbu a zpracování ropy a zemního plynu. Produkty Jotun proto nesmí chybět ani v naší nabídce, osvědčily se nám také při průmyslových zakázkách, jež realizujeme.

  • Pod značkou Jotun se prodávají průmyslové nátěry.
  • Firma je známá a vyhlášená ve více než 100 zemích.
  • Produkty sami používáme u průmyslových zakázek.

Vysoce funkční výrobky pro průmysl

Sortiment značky Jotun by se dal rozdělit do čtyř kategorií. Tu první představují námořní nátěry určené do interiéru i exteriéru. Tyto nátěry se zpravidla vyznačují výbornou mechanickou a korozní odolností, díky tvrdému a hladkému povrchu navíc usnadňují čištění. Práškové barvy Jotun je třeba vybírat ještě podle určení. Některé jsou určené pro obecný průmysl, další pro potrubní systémy, jiné se hodí na stavební komponenty a další na spotřebiče, nábytek, kuchyňské a koupelnové skříňky. Jotun má celou řadu ochranných nátěrů, jež chrání proti vysokým teplotám, ohni, korozi apod. Speciální nátěry jsou určeny na natírání jacht.

  • Jotun má speciální nátěry pro natírání jacht.
  • Barvy Jotun se používají také na nábytek.

Vedoucí poskytovatel nátěrů pro průmysl

Pokud byste se zaměřili na dodavatele nátěrů a barev pro průmysl, těžko byste hledali významnější firmu než Jotun. Je celosvětově vedoucím poskytovatelem nátěrů pro rejdaře, lodní průmysl, suchý dok a další oblasti související s námořnictvím. Její ochranné barvy chrání majetek v nejrůznějších oblastech průmyslu, ale také nábytek v domácnostech. I my rádi používáme nátěry a barvy Jotun, když realizujeme průmyslové zakázky, natíráme lodě apod. Na tuto celosvětově známou značku je spolehnutí a rádi ji doporučíme i vám. Přijďte si vybrat tu pravou barvu či nátěr přímo do naší pobočky na Libeňském ostrově.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!