+420 602 387 696
+420 281 922 586

Profesionální lakování a stříkání lodí

Nabízíme kompletní renovace lodních veteránů a palubek, k tomu i kompletní opravy mechanického poškození trupů lodí, interiérů a můstků. Součástí našich služeb jsou také profesionální nástřiky lodí a dalších plavidel všech velikostí od těch nejmenších až po ty největší. Lakování a stříkání lodí je činnost, při které je třeba dbát především na přesnost a ostrost odstínu barvy, tvorbu efektů, stupeň lesku a dalších jiných kritérií, díky kterým bude vaše plavidlo nejen krásné, ale hlavně odolné vůči korozi. K práci používáme výhradně kvalitní nátěrové hmoty, díky kterým jsme schopni nabízet špičkové a profesionální lakování a stříkání lodí, a to i včetně speciálních nátěrů proti řasám.

Při aplikaci nového nátěru nebo nástřiku, je třeba dbát na postupy, které jsou dané pro odvedení kvalitní a čisté práce, která zachová původní hodnoty vašeho rekonstruovaného plavidla a zajistí mu tak dlouhou životnost a krásný vzhled.

Nástřik lodí

Nástřik lodí je velmi specifickou činností, která zajistí rovnoměrné natření nátěru i do špatně přístupných míst. Stříkací pistole, které využíváme pro práci k aplikaci laků na povrch, jsou vysoce výkonné a jejich tryskové sady jsou exaktní a odladěné na moderní lakovací systémy všech předních výrobců laků. Tak vám zajistíme špičkové lakování i v těžko přístupných místech.

Díky našim ověřeným postupům splňujeme nejvyšší požadavky ohledně barevného efektu, průběhu, stupně lesku, ostrosti tónu a reprodukovatelnosti. Při opravě lodního trupu po nanesení laku, pomocí stříkací pistole nerozeznáte rozdíl mezi opravenou a původní částí.

Při práci se specializujeme na:

Přesné nanesení tmelícího materiálu, díky speciálním tryskám na stříkací pistoli.

Aplikaci laku pomocí kompaktní stříkací pistole, která zajistí dokonalé a rovnoměrné nanesení, a to i na špatně dostupná místa. Touto technikou dosahujeme skvělé výsledky na malých i velkých opravách moderních i historických modelů lodí.

Designové nástřiky, které díky přesné aplikaci požadované barvy, přeneseme na vaši loď a zvládneme tak i ty nejnáročnější motivy. Pro kreativní a netradiční motivy využíváme nejmodernější technologii stříkacích airbrush pistolí.

Doporučujeme provést nástřik všude tam, kde není možné provést nátěr lodi nebo plavidla rukou, dále pak v místech, kam nedosáhnete. Vysokotlaká stříkací technika aplikuje barvu všude tam, kde je to potřeba. Touto technikou dosáhnete rychlého a snadného nátěru s minimálním pnutím.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!