+420 602 387 696
+420 281 922 586

Prodáme i aplikujeme nátěr na beton

Nenabízíme pouze malířské služby, ale také natěračské. Ke službám, které poskytujeme, navíc přímo dodáváme patřičné vybavení, takže v naší nabídce nechybí ani nátěry, třeba nátěry na beton. Různé nátěry a nátěrové barvy se dají aplikovat na betonové podlahy, svislé stěny, terasy, balkóny, garáže, zídky a další betonové plochy. Vždy je třeba dbát na to, zda je daný nátěr určený pro vnitřní nebo i venkovní použití. Některé výrobky mají i zvýšenou odolnost vůči UV záření. Zároveň je třeba sledovat, zda je možné nátěr aplikovat na pochozí plochy, protože například některé vodou ředitelné barvy ETERNAL se dají použít na beton, ale pouze na nepochozí.

Pomůžeme vám vybrat vhodný nátěr na beton

Existuje spousta barev od různých výrobců. Při výběru, která bude nejlepší pro vaše potřeby, byste měli vzít v úvahu především kde se nachází betonový povrch a pro jaké účely je využíván. Je rozdíl, jestli chcete natírat betonový bazén, garáž, balkon, sklep, nebo třeba podlahu v průmyslovém objektu. V průmyslovém objektu nebo v garáži musíte počítat s vyšším zatížením a třeba i chemickou odolností. Zároveň je třeba zvážit, zda vyberete rozpouštědlovou barvu nebo nátěr na beton ředitelný vodou. Obě dvě varianty mají své opodstatnění a využití v různých situacích. Stavte se do naší prodejny a rádi vám poradíme, kdy je vhodný který typ.

  • Nátěry na beton je potřeba vybírat podle využití betonové plochy.
  • Je nutné zvážit zatížení, speciální hygienické požadavky a další věci.
  • Někdy mají své opodstatnění i rozpouštědlové barvy, nezatracujte je.

Realizujeme nátěry betonových ploch

S nátěry betonových ploch máme bohaté zkušenosti. Natíráme podlahy ve výrobních prostorách, betonové konstrukce, ale i terasy či podlahy v garážích. Vybereme vhodný nátěr na beton, zajistíme, aby byl podklad v odpovídajícím stavu, tedy čistý a dostatečně pevný. Časově jsme velmi flexibilní, často spolupracujeme s velkými firmami a jsme schopní práci načasovat tak, aby co nejméně omezila provoz. Finanční nabídku samozřejmě sdělíme předem a dopředu jsme schopní odhadnout i časovou náročnost.

  • Nátěr na beton prodáváme, ale i aplikujeme.
  • S natíráním betonu máme bohaté zkušenosti.
  • Ozvěte se pro časovou a finanční kalkulaci.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!