+420 602 387 696
+420 281 922 586

Podlahová lepidla

Pro lepení dlaždic, vinylové podlahy, lina, koberce nebo dřevěné podlahy je velmi důležité nepodcenit výběr vhodného podlahového lepidla. Tento faktor totiž zásadně rozhoduje o tom, zda položená podlaha vydrží dlouhé roky nebo nikoliv. Teplotní roztažnost materiálu, jeho reakce na okolní vlhkost a teplotní změny musí podlahové lepidlo umět přenést, aby nedošlo k poškození podlahy.

Disperzí univerzální lepidlo na podlahy

Umožňuje nalepit prakticky kteroukoliv podlahu. Je třeba zvolit správnou lepivost. Disperzní univerzální lepidla jsou odolná, ale omyvatelná. Podlaha je v případě potřeby snímatelná. Netvoří se na ní vlny ani bubliny.

Lepidla pro parkety

Jsou určená pro všechny druhy parketových povrchů. Ať už jde o exotické dřeviny, vlysy, lamelové parkety a další. Při výběru doporučujeme zvolit lepidlo dobře odstranitelné a bez potřeby základního nátěru.

Vodivé lepidlo

Je vhodné pro vodivé a antistatické krytiny. Vodivé lepidlo se vyznačuje skvělou lepivostí a pevností. Částečně je schopné nahradit měděnou mřížku a používá se ve vysoce zatěžovaných prostorách.

Nepodceňujte výběr podlahového lepidla

Existuje celá řada podlahových lepidel. Nezapomínejte, že druh lepidla určuje úspěch celé pokládky. Nevíte si rady s výběrem vhodného podlahového lepidla? Obraťte se na naše zaměstnance, kteří vám s výběrem rádi poradí.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!