+420 602 387 696
+420 281 922 586

Realitní makléř vás ochrání před riziky

Chystáte se na velkou životní změnu? Prodáváte nebo kupujete dům? Nechte si pomoct od zkušeného realitního makléře, s nímž nákup i prodej nemovitosti zvládnete snadno a bez jakýchkoliv problémů.

Služby realitní kanceláře

Realitní kancelář reality Šternberk na trhu s nemovitostmi působí už mnoho let, a proto poskytuje všem svým klientům odborné poradenství a komplexní služby související s:

  • prodejem nemovitosti
  • nákupem nemovitosti
  • pronájmem nemovitosti
  • financováním vašeho nákupu nemovitosti
  • rychlým odkupem nemovitosti

Petr Šoustal

Zároveň vám realitní kancelář reality Šternberk pomůže ohledně stanovení odhadní ceny nemovitosti v rámci dědického řízení. Objednejte se na nezávaznou konzultaci ještě dnes.

Důležitá je příprava nemovitosti k prodeji

Potřebujete prodat nemovitost? Pak je ze všeho nejdůležitější nechat si od realitního makléře při osobní schůzce poradit s čím a jak začít. Zároveň učiní profesionální odhad ceny. Sice je známo, za kolik se nemovitosti podobné té, kterou chcete prodat i vy, prodávají, ale už vám nikdo neřekne, za jakou cenu se skutečně prodají. I z tohoto důvodu je dobré mít po ruce profesionála. Jakmile s realitním makléřem uzavřete smlouvu, pustí se do přípravy nemovitosti k prodeji. To znamená, že se musí nemovitost uklidit a interiér se vyzdobí tak, aby přilákal co nejvíce potenciálních zájemců. Když už je všechno nachystáno, realitní makléř nemovitost nafotí zvenku i zevnitř, pořídí několik videí a poté umístí nabídku na příslušné inzertní portály, na své webové stránky a také na sociální sítě.

Co všechno příprava nemovitosti čítá?

  • úklid
  • zútulnění interiéru
  • profesionální nafocení a pořízení videa
  • 3D scan nemovitosti, díky kterému si lidé mohou prohlédnout nemovitost z pohodlí domova v rámci virtuální prohlídky

 

Služby realitního makléře zahrnují také uspořádání prohlídek pro potenciální zájemce, prověření zájemce z hlediska jeho platební schopnosti a taktéž vyhotovení energetického štítku. Nemusíte se vůbec o nic starat.

Jak ušetříte desítky tisíc korun?

Jestliže chcete nemovitost koupit, pak i v tomto případě vám realitní makléř pomůže se vším, co nákup nemovitosti obnáší. Zorganizuje pro vás prohlídku vybraného domu a také vám zařídí výhodné financování domu nebo bytu. Díky tomu můžete ušetřit desítky tisíc korun. Poskytne vám rovněž veškerý právní servis. V neposlední řadě pro vás připraví všechny potřebné smlouvy, zajistí zápis do katastru nemovitostí a také za vás vyřeší úschovu kupní ceny.

Pronajímejte dům nebo byt výhodně

Máte-li zájem o pronájem nemovitosti, ale bojíte se, abyste dům či byt nepronajali člověku, který nebude nájem platit, obraťte se na realitního makléře.

 

Realitní kancelář Šternberk se s vámi domluví na výši nájemného a také připraví nemovitost k prezentaci na webových stránkách a sociálních sítích. Vyhotoví pro vás i nájemní smlouvu přesně dle vašich přání a požadavků. Společně s vámi vybere vhodného nájemce, kterého prověří přes běžně dostupné registry dlužníků a z hlediska insolvence a exekucí.

Přesnější odhad tržní ceny učiní realitní makléř

Chcete-li si nechat odhadnout tržní cenu nemovitosti, můžete tak učinit online, ale jde jen o hrubý odhad ceny. Mnohem přesnější odhad vám poskytne realitní makléř.

 

Na něj se obraťte i v případě, že potřebujete svou nemovitost okamžitě prodat, abyste měli peníze na další investici, nebo abyste mohli případně uhradit své dluhy. Na okamžitém výkupu nemovitosti se s realitním makléřem domluvíte na osobní schůzce.

 

Nepřidělávejte si zbytečně starosti a nechte všechny záležitosti okolo nemovitostí na realitní kanceláři. Tak si budete jistí, že jste na nic nezapomněli, máte vyřízené všechny právní záležitosti, a že jste nepronajali či neprodali dům podvodníkům, případně jste nakoupili dům nebo byt za nejvýhodnějších podmínek.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!