+420 602 387 696
+420 281 922 586

Vyznejte se v barvách a lacích

Potřebujete vymalovat obývací pokoj nebo natřít fasádu a jste přesvědčeni, že to zvládnete sami? Pak by se vám jistě hodil průvodce jednotlivými malířskými barvami od ověřených dodavatelů. Na trhu je opravdu spoustu barev a je třeba vybrat dobře, aby malování nepřišlo vniveč. No jo, ale výrobci většinou uvádí zemi původu, možnosti využití a to je takřka vše. Těžko z barvy vyčtete, zda je lepší Remal, Caparol nebo třeba Primalex. Jak se dozvědět, zda je lepší na fasádu použít barlet nebo akrylát?

 

Není to jednoduché. Proto je vhodné si nechat poradit od odborníků. Rozhodně nekupujte barvy a laky na slepo. Nic dobrého vám to nepřinese. Najděte si čas a navštivte specializované tónovací centrum. Dostane se vám odborné rady a budete mít jistotu, že s výběrem nešlápnete vedle. Odborníci vám rádi poradí nejen s typem barvy, ale také s jejím odstínem nebo množstvím, které budete potřebovat. Vy budete mít jistotu, že jste s výběrem nešlápli vedle.

Barmakolor

Míchání barev v tónovacím centru

Máte představu o odstínu barvy do svého obývacího pokoje a netroufáte si jí namíchat? Není nic jednoduššího než si nechat pomoci od odborníků. Barmakolor má s mícháním barev dlouholeté zkušenosti. Rádi pro vás namícháme barvu na malování interiéru, ale také do exteriéru. Na počkání vám připravíme perfektně namíchanou barvu. Můžete si být jisti, že bude odolná vůči oděru a bude se pyšnit vysokou krycí schopností. Potřebujete opravdu sytý odstín jen na část stěny? Není problém. Rádi vám připravíme i malé balení. Nebo naopak. Můžeme vám připravit i barvu ve velkém množství.

 

Klasické i speciální barvy

K dispozici pro vás máme nejen klasické barvy a laky. V naší nabídce najdete fasádní barvy, nejrůznější oleje a lazury, autolaky nebo průmyslové nátěry. Je libo protiplísňový nebo termoizolační nátěr? Zavítejte k nám. Nabízíme zkrátka vše, na co si vzpomenete. A k tomu vám rádi poskytneme také stavební materiál.

Co vědět před výběrem barvy

Jistě víte, že při výběru barvy můžete vybírat z opravdu velké škály vzorníků barev. Pokud chcete poradit s odstínem a máte zájem, aby se hodil do interiéru, vybavte se. Přineste s sebou vzorek podlahy a vyfoťte nábytek v bytě. Díky tomu vám budeme moci poradit vhodnou barvu na malování. Pokud si nejste jisti výběrem, můžeme vám poskytnout vzorník na doma. Stejně jako v případě, že se chcete rozhodnout společně s rodinou.

 

Pokud se vám žádný z odstínů ve vzorníku nezamlouvá, nemusíte věšet hlavu. Rádi vám vyrobíme barvu přímo na míru. Možná se potřebujete barevně trefit do nějakého doplňku nebo oblíbeného předmětu. Pak je dobré s sebou tento předmět donést. Fotografie bohužel nestačí. Každý přístroj totiž barvy zobrazuje jinak a navíc i fotoaparát může tón barvy zkreslit.

Tipy pro výběr

  • První dojem je většinou ten nejlepší. Když se budete dlouho rozhodovat, pravděpodobně se stejně vrátíte k původní verzi.
  • Nezapomeňte si poté doma schovat štítek s kódem odstínu. Pokud budete potřebovat barvu později domíchat, bude to tak jednodušší.
  • Rádi experimentujete? Pak je možné si u nás koupit bílou barvu a tónovací koloranty. Svůj odstín si pak můžete namíchat sami doma.

 

Proč zrovna tónovací centrum Barmakolor?

Pokud víte, co chcete, dokážeme vám barvu namíchat do několika minut. Vybírat přitom můžete z více jak 20 000 odstínů. Ve studiu máme profesionální míchací zařízení, které řídí počítač. Můžete si tak být jisti, že vybraný odstín je stále stejný. I kdybyste se rozhodli barvu namíchat po několika letech znovu.

 

Navíc nejsme jen prodejna barev a laků. Pokud se nakonec rozhodnete, že malování raději necháte na odbornících, můžeme vám pomoci. Nabízíme totiž malířské i natěračské práce. Poradíme si s malováním v interiéru, ale rádi pomůžeme i venku. Jsme specializovaní také na zateplování fasád a jejich nátěry. Nebudeme koukat na to, zda jste fyzická osoba a potřebujete malíře na vymalování domácnosti nebo zda jste velká firma a žádáte práce většího rozsahu.

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!