+420 602 387 696
+420 281 922 586

Recenze knihy Rekonstrukce rodinného domu 100 tipů

Rozhodli jste se rekonstruovat svůj starší rodinný dům a chcete jej co nejvíce opravit vlastníma rukama? Nebo se chystáte teprve investovat a hledáte rady, jak co nejlépe a za co nejmenší finanční výdaje provést základní opravy?

Kniha rekonstrukce rodinného domu – 100 tipů od Martina Perlíka je kniha určená pro začínající majitele starších rodinných domů, kteří se rozhodli pro rekonstrukci. Pokud i vy chcete dům opravit, ale nevíte jak na to, nebo se chystáte starší dům koupit a nevíte, zda vás následná rekonstrukce finančně nevyčerpá, pak je kniha Rekonstrukce rodinného domu – 100 tipů je stane vaší nepostradatelnou příručkou

Dozvíte se na co si dát u starších domů pozor, jak při rekonstrukci postupovat, kdy máte jít na stavební úřad i s čím vám pomůže architekt či projektant. V knize najdete návod jak odhalit skryté vady domu vzniklé například statikou nebo vlhkostí, jak je odstranit a kolik oprava bude stát. Autor nezapomíná ani na vnitřní vybavení domu, přípojky nebo vytápění. Koncept tipů umožní čtenáři přečíst si přesně o tom tématu, které potřebuje, aniž by se zabýval celou knihou. Pro lepší názornost je vše doplněno množstvím obrázků a fotografií.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!