+420 602 387 696
+420 281 922 586

Profesionální malířské a natěračské služby

 Chcete mít svůj domov útulnější, příjemnější a krásnější, chcete se v něm cítit dobře? V tomto případě je jako prvním typem výmalba zdí vašeho bydlení, ať už se má jednat o bytovou jednotku, rodinný dům nebo chalupu? Vymalujte ty stěny, které vám připadají nevzhledné, nebo jsou špinavé a na oko nepůsobí dobře. Pusťte se do malování a natěračských prací s profesionální firmou. Jestliže víte, že nemáte dostatek času nebo se obáváte toho nejhoršího, pak potom svěřte své zdi vašeho bydlení do rukou profesionálů.

Barmakolor

Proč využít služeb malířské a natěračské firmy?

Služby profesionální firmy malířských služeb nabízí dlouhodobý výsledek, kvalitně vymalovaného bytu, rodinného domu či chalupy. Představíme vám pár důvodu, proč si malířskou a natěračskou firmu objednat.

Dlouholeté zkušenosti:

Svěřit výmalbu vašich pokojů firmám, které jsou na trhu nové a které práci odvedou v požadovaném čase, v tomto případě jejich práce nemusí být kvalitní, při většině případů po nich zůstane spousta nepořádku. O práci profesionálních služeb, vypovídá i řada kladných nebo záporných referencí. Vyberte si firmu, která s vámi zkonzultuje postup práce, a vy si tak budete jistí, že ví, o čem mluví.

Spousta výhod:

Máte pocit, že vymalování interiéru malířskou firmou je velmi drahé? Myslíte si, že výmalba svépomocí nebo za pomocí kamarádů bude levnější a rychlejší variantou? Před celou akcí si předem spočítejte nákup malířských pomůcek, náčiní a barev, pomůcek jako jsou fólie na ochranu nábytku a jiné. K tomu všemu čas strávený nad nákupem toho všeho, nad samotným malováním a následným úklidem po velkém malování. Malířská a natěračská firma nabízí výhody

Poměr kvalita a cena:

Kvalita je další věc, na kterou je potřeba se při malování určitě zaměřit! Své pokoje dejte do rukou našim kvalifikovaným malířům a malovat nebudete muset dalších pět nebo deset let. Kvalitní materiál, který k práci využíváme nabízí vysokou krytost, to zaručeně vždy neznamená, že vás malování profesionální firmou vyjde za vysokou cenu. Ceny malovaných pokojů a místnosti vychází vždy z individuální nabídky dle ceníků malířských firem, stačí jedna konzultace, nejen ohledně ceny ale i vhodnosti výběru barev a dokončení termínu výmalby.

Zajímavá nabídka služeb:

Malíři a natěrači nenabízí pouze malování interiéru! Specializují se například stržením starých tapet ze stěn a následně aplikaci nových tapet. To vše mají malíři doslova plně pod palcem. Veškeré úpravy povrchu zdí jako je broušení, lepení stropních kazet, nebo nástřiky bytových jader.

Malovali jste už někdy? Pak jistě víte, že výmalba pokojů není žádnou srandou, obzvláště s prací, která vás čeká. Každý, kdo se někdy setkal s malířskou barvou a štětcem, se určitě setkal s problémem stékající barvy, špatného krytí, cákanců a mazanců na natřených plochách nebo lepení staré barvy na váleček. Toto se může samozřejmě stát i profesionálním natěračům, ale jsou pro tyto problémy školení a nabízejí spoustu zkušeností ze své dlouholeté malířské praxe.

Vybereme ten správný postup pro rychlé a poctivé vymalování vašeho bydlení. Vy se tak nemusíte trápit a dívat se na nepodařený výsledek Vaší práce, natěrači odvedou všechnu práci za vás od výmalby až po závěrečný úklid.

 

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!