+420 602 387 696
+420 281 922 586

Co dělat, když se vám začne loupat barva?

Vymalovali jste pokoj, ale nový nátěr jste si neužívali příliš dlouho. Malba se vám totiž na zdi začala loupat. Takový pohled nejednoho pořádně vykolejí. Když už si dáte tu práci, rozhodně nechcete, aby se vám nový nátěr sloupal ještě dříve, nežli stihne pořádně zaschnout.

Příprava před malováním je zásadní

Ať už se do výmalby interiéru pouštíte z kteréhokoli důvodu, neměli byste v žádném případě podceňovat přípravu. Zatímco někdy stačí jen stěny zbavit prachu, jindy si zdi žádají důkladnější přípravu. Je samozřejmě daleko pohodlnější překrýt starý nátěr, pozor ale na to, že ne vždy se vám tohle rozhodnutí vyplatí.

Barmakolor.cz

Když se nová barva začne loupat

Noční můrou asi každého z nás, kdo se pouští do malování svépomocí, je pohled na nový nátěr, který se od nekvalitního povrchu začne odlupovat. A věřte, že pokud se vám to stane, rozhodně nebudete takovému scénáři vystaveni jako jediní. Mnoho lidí ve snaze ušetřit si při malování interiéru co možná nejvíce práce nedbá na důkladnou přípravu povrchu a následně se diví, když nový nátěr na tom původním nechce držet.

Pohled na čerstvé vymalovanou stěnu, ze které se nátěr postupně odlupuje, dokáže pořádně znepříjemnit život. Takový stav je jasným důkazem, že jste něco udělali špatně. Navíc ve finále zjistíte, že jste si přidělali akorát mnohem více práce navíc. Přitom tomu lze poměrně snadno předejít.

Proč zbytečně riskovat?

Není žádná ostuda obrátit se v otázce malování na profesionály, pro které je tahle činnost každodenním chlebem a rutinou, které dokonale rozumí. Na rozdíl od běžného laika mají totiž mnohem více zkušeností a bezpečně poznají, kdy si povrch žádá radikální úpravu před tím, než se na něho nanese nová barva.

Obraťte se na specializovanou firmu, která se o vše postará za vás. Pokud se bojíte nutnosti vynaložit mnoho peněz, není se čeho obávat. Malování interiérů od profesionálů v dnešní době není finančně nedostupnou záležitostí a tuto pomoc si to může dovolit úplně každý. Ušetříte tak mnoho starostí i práce.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!