+420 602 387 696
+420 281 922 586

Naše malířství Praha funguje celoročně

Mezi lidmi panuje mýtus, že malovat se dá pouze v létě, a většina z nich proto s vylepšováním zdí v interiéru opravdu čeká, dokud nezačne být hezké počasí. Vy však nemusíte. Naše malířství Praha funguje celoročně, tak toho využijte. Přes zimu bývá, kvůli výše zmíněné nepravdivé domněnce, nižší zájem o služby malířů. Nebudete tedy muset tak dlouho čekat. Barvy přitom v zimě uschnou stejně jako v létě, ba naopak za některých podmínek ještě lépe. My vám v zimě klidně vymalujeme.

Nečekejte do léta, ozvěte se hned

Chtěli byste vymalovat byt, rodinný dům, kancelář či výrobní prostory haly, a už si hezky představujete, jak to v létě zvládnete? Kontaktujte naše malířství Praha! Čekat do léta je zbytečné, malovat se dá v každé části roku, tedy i na jaře, na podzim a v zimě. Dnes je k dispozici celá řada moderních technologií. Nemusíte se bát zápachu, protože vodou ředitelné barvy nezapáchají. Současné malířské barvy nejsou zdraví škodlivé a nevadí jim schnutí při nízkých teplotách. Dříve se říkalo, že barvy zaschlé při nízkých teplotách brzy začnou plesnivět, ale není na tom nic pravdivého. V klasicky vytápěné místnosti barva bez problémů uschne i v zimě.

  • V zimě není potřeba větrat, jen byste pouštěli studený vzduch dovnitř.
  • Není nutné přitápět, barva bezpečně uschne v běžně vytápěné místnosti.
  • Zdi jsou vyhřáté, což podle některých přispívá k delší životnosti barvy.
  • Přes zimu je vhodné využívat vodou ředitelné barvy bez zápachu.
  • My vás určitě nenecháme čekat až do léta, fungujeme přes celý rok.

Suché teplo je pro barvy dokonce lepší

Barvám dělá dobře suchý vzduch, stěny jsou navíc přes zimu nahřáté od topení. Nátěr tedy neschne vůbec pomalu. V létě se vám může stát, že budou zdi schnout déle než v zimě, a to třeba ze deštivých letních dnů. Někteří malíři Praha navíc tvrdí, že tím, jak jsou zdi teplé, se prodlužuje životnost barvy. Pokud budete malovat v zimě, určitě nevětrejte, dovnitř byste pustili studený vzduch, a vyberte si vodou ředitelné barvy, které nezapáchají. Pro nás, jako malíře, je přes zimu skvělé, že barva nezasychá přímo na válečku, jak se děje někdy v létě při velkých vedrech. Dejte tedy malování v zimě šanci, protože my fungujeme celoročně a rozhodně vás nenecháme čekat až do léta.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!