+420 602 387 696
+420 281 922 586

Mobilní pískování lodí

Mobilní pískování lodí využívá nejmodernější techniku pro úpravu povrchu lodí a plavidel, při kterému dochází k dokonalému odstranění všech hrubých i jemných nečistot na povrchu, trupu lodi, v lodní kabině i na dalších částech lodi. Pískování je velmi jednoduchý proces, ze kterého pomocí stlačeného vzduchu, proudí směs smíchaná s abrazivem, která zdrsní pískováním povrch. Pískování lodí se využívá zejména pro čištění nebo zdrsnění požadovaného povrchu. Patří mezi nejefektivnější a nejjednodušší metody pro úpravu povrchu plavidel před renovací. Povrch je po pískování jednotně čistý a připravený na další úpravu. Nechte si předpřipravit plavidlo nebo loď k celkové renovaci.

Výhoda pískování lodí

  • Snadná manipulace pískovačky i na místech, kde není elektrická energie
  • Efektivní čištění všech druhů povrchů (dřevo, plast nebo kov)
  • Je šetrný k jakémukoliv povrchu
  • Jednoduché odstranění i silných vrstev nátěrů
  • Je skvělým pomocníkem i na špatně dostupných místech
  • Odstraní rez, ale i mastnotu
  • Ulehčení práce od ručního broušení

Pískováním získáte požadovaný efektivní výsledek v krátkém čase, bez nutnosti použití finančně náročných rozpouštědel a dalších chemických čistících prostředků.

Proč nás?

K mobilnímu pískování lodí a plavidel všech velikostí využíváme kvalitní pískovačky, které využívají nejvyšší stupeň pro čištění tryskem na kov a další jiné povrchy. Silný trysk odstraní veškeré nečistoty, viditelné stopy rzi a barvy. Nechte ošetřit povrch své lodi, ať už se jedná o dřevo, kov nebo plast. Menší díly jsme schopni opískovat u nás, větší díly provedeme u vás. Práci odvádíme efektivně a profesionálně, ale také za velmi příjemnou cenu.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!