+420 602 387 696
+420 281 922 586

Míchání barev

V rámci svých služeb vám můžeme nabídnout také službu míchání barev, kdy jsme vám schopni namíchat přesně takovou barvu, kterou si budete přát. Nezáleží na tom, zda budete malovat sami, nebo zda vám přijedeme na pomoc. S mícháním barev máme mnohaleté odborné zkušenosti. Namícháme vám barvu vhodnou jak do interiéru, tak i do exteriéru. Provádíme míchání, ale i tónování barev pro všechny typy povrchů. Na počkání dodáme perfektně namíchanou barvu, odolnou vůči oděru a s vysokou krycí schopností. Umíme míchat jemné odstíny i syté barvy v malém balení i ve velkém množství. Mícháme malířské i fasádní barvy, autolaky, lazury, oleje a průmyslové nátěry na dřevo i kov. Můžeme vám nabídnout také prodej stavebních materiálů, protipožárních nátěrů i malířských potřeb.

Obecná pravidla při míchání a tónování barev

 1. Při výběru vhodné barvy můžete vybírat ze široké škály vzorníků barev
 2. Při výběru doporučujeme s sebou donést vzorek například podlahy, podle kterého se bude určovat odstín míchané barvy.
 3. Dejte na první dojem. Naši zákazníci se většinou po dlouhém rozhodování vrací nakonec k prvnímu vybranému odstínu.
 4. Vzorník barev vám rádi za vratnou zálohu zapůjčíme. Tak můžete vybrat vhodný odstín barvy, popřípadě hned několik odstínů barev v pohodlí domova.
 5. Nevybrali jste? Umíme vyrobit barvu na míru. Nejčastěji tak mícháme například lazury do interiérů. V takovém případě doporučujeme do prodejny vzít vzorek dřeva a vzor barvy, který chcete namíchat „na míru.“
 6. Každou namíchanou barvu opatříme štítkem s kódem odstínu pro případné domíchání barvy v budoucnu.
 7. V naší prodejně nabízíme široký výběr tónovacích kolorantů, se kterými snadno dotónujete barvu sami.
 8. Většinu barev namícháme do několika minut. V případě individuálního tónování může míchání trvat o něco déle, ne však více jak 24 hodin. To proto, aby byl požadovaný výsledek co nejpřesnější.
 9. Naši specialisté vám s výběrem barvy, tónů i aplikací rádi poradí.

Malířské barvy

Malířské barvy na stěny jsou určeny pro ochranu vnitřních povrchů stěn a stropů. Pro vás, jako uživatele, jde především o dekoraci celého interiéru. V našem obchodě najdete interiérové barvy pro speciální použití, interiérové barvy pro namáhané povrchy, barvy proti plísním, barvy čistící vzduch, antinikotinové barvy a mnoho dalších.

Pro dokonalý vhled celého interiéru je nutné znát odpověď na několik otázek: Jaký je provoz v místnosti, kterou budete malovat? Jaké stěny budete natírat? Jak má konečný nátěr vypadat? Pro dokonalý výsledný efekt doporučujeme dodržovat technologické pauzy mezi jednotlivými vrstvami s použitím penetrace. Výběr také závisí na vlastnosti podkladu a účelu výmalby. S výběrem interiérové barvy vám rádi pomůžeme a doporučíme vhodnou barvu ze skupin sanačních vinylových, akrylátových, silikonových, silikátových, protiplísňových apod.

Námi používané malířské barvy:

 • Barmakolor
 • Barmakolor Expert
 • Remal
 • Spektra
 • Megapol
 • Primalex
 • Caparol

Fasádní barvy

Fasádní barvy dokážou harmonicky sladit fasádu celého vašeho domu. Pro estetickou roli je klíčové vybrat vhodný odstín, který dokonale zapadne do ulice nebo městské čtvrti. Důležitou vlastností fasádní barvy je odolnost vůči vnějším povětrnostním vlivům. V našem obchodě najdete kvalitní barvy, zajišťující dlouhodobou trvanlivost fasádních povrchů. Naše fasádní barvy můžete aplikovat na fasády domů a budov, betonové ploty a stavby, obnovu fasád již „nataženou“ omítkou, fasády napadené plísněmi nebo pro obnovu památek historických objektů.

Pro perfektní vzhled vašeho domu vám poradíme, jaký typ barvy je pro vaší fasádu nejvhodnější. V případě výskytu plísní pomůžeme vybrat celý systém na odstranění plísní i fasádní barvu, která ochrání fasádu proti těmto vlivům. Barvy na fasádu vám namícháme do několika minut.

Námi používané fasádní barvy:

 • Barlet
 • Akrylát
 • Silikon
 • Silikát
 • Caparol
 • Fasádní probarvené omítkoviny
 • Mozaiky

Průmyslové nátěry

Průmyslové nátěry zajišťují profesionální nátěrové systémy, které zaručují ochranu a estetičnost v interiéru i exteriéru. Při výběru vhodných průmyslových nátěrů vám naši specialisté poradí s výběrem a aplikací podle požadovaných technologií. Dodáme vám rozsáhlé portfolio barev, lepidel, tmelů, penetrací, mořidel, lazur, emailů, omítek a speciálních prémiových produktů, určených pro natírání stěn, stropů, vnitřních i vnějších kovových povrchů a dřevěných povrchů. Průmyslové nátěry nabízíme v širokém vzorníku odstínů.

Také nabízíme nátěrové systémy, určené pro profesionální aplikace ve strojírenské a dřevařské výrobě, které se vyznačují rychlým schnutím a použitím pro vysokou produktivitu výroby. Díky profesionálnímu míchacímu zařízení, plně řízeném počítačem, vám dodáme rozsáhlé palety odstínů průmyslových nátěrů a to vše s možností dodávky i malého množství.

Námi používané průmyslové nátěry:

 • Teluria
 • Jotun
 • Siro
 • Eternal

Syntetické barvy

Syntetické barvy jsou pevné, odolné proti poškrábání a trvanlivé. Vynikající jsou pro aplikaci na dřevo, kov a plast, které jsou během používání silně namáhány. Syntetické barvy dodáváme v různém provedení. Od lesklých, po hedvábně matné provedení. Naše barvy na bázi syntetické pryskyřice mohou být použity v interiéru i exteriéru.

V našem obchodě nabízíme pestrou nabídku syntetických barev určených pro dřevo, kov, plast, strojírenský průmysl a mnoho dalších průmyslových odvětví. Tyto barvy jsou odolné, ale zůstávají elastické. Mají vlastnost smršťování nebo bobtnání kvůli teplotním rozdílům a vlhkosti vzduchu. Syntetické barvy lze aplikovat na požadovaný předmět nátěrem nebo nástřikem. Jsou připraveny k okamžitému použití. Před použitím je třeba pouze barvu promíchat. Syntetické barvy mohou být použity pro první nátěr i pro obnovu starých nátěrů.

Námi používané syntetické barvy:

 • Teluria
 • Tessarol
 • Siro

Podlahová lepidla

Podlahová lepidla umožňují snadné lepení všech typů podlahových krytin, jako jsou dlaždice, obklady, dřevo, vinyl, koberce, lina a mnoho dalších materiálů. Lepidlo pevně přilepí požadovaný materiál na podlahu, zdi i stropy. Pro použití v kuchyni a koupelně doporučujeme použití podlahového lepidla pro vlhké prostory. Podlahová lepidla na parkety a podlahy jsou ideální pro lepení podlahových krytin v interiérech.

V našem obchodě najdete široký výběr podlahových lepidel přesně pro vaše potřeby. Nabízíme profesionální podlahová lepidla, která zajistí perfektní pokládku podlah i obkladů nejen v interiéru, ale také exteriéru. Naši zaměstnanci jsou vám vždy nápomocni při výběru vhodného lepidla pro váš typ podlahy. Podlahová lepidla nabízíme ve velkých, cenově výhodných baleních i v malém množství.

Námi používaná podlahová lepidla:

 • Fixační lepidlo
 • Lepidlo na PVC a koberce

Proč míchání barev od nás?

 • Barvu umíme namíchat do několika minut. Vybírat můžete z více jak 20 000 odstínů barev pro váš interiér, fasádu, plot nebo kovová vrata. Díky našim barvám můžete svůj interiér i exteriér dokonale barevně sladit.
 • Naše tónovací studio je vybaveno profesionálním míchacím zařízením, plně řízené počítačem. Proto je pokaždé vámi zvolený odstín totožný, i když se rozhodnete znovu míchat tutéž barvu o několik let později.
 • Mícháme interiérové barvy, omítky, fasádní barvy, barvy na dřevo, barvy na kov, lazury i barvy pro speciální aplikace.
 • Všechny námi míchané a tónované barvy garantují dlouholetou stálobarevnost, díky kvalitním kolorantům v míchacím zařízení.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!