+420 602 387 696
+420 281 922 586

Malířské barvy

Přemýšlíte o nové barvě ve vašem interiéru? Navštivte náš obchod a využijte službu míchání a tónování barev. Díky našemu profesionálnímu míchacímu zařízení, plně řízeného počítačem, vám namícháme odstín přesně podle vašeho přání, nebo vám pomůžeme ve výběru z pestré nabídky vzorníku barev.
Na počkání vám dodáme dokonale namíchanou barvu ve vámi požadovaném odstínu. Námi dodávané interiérové barvy jsou dlouhotrvající, odolné vůči otěru a s vysokou krycí schopností. Každou barvu opatříme kódem, který v budoucnu stačí sdělit našemu personálu a ten namíchá požadovaný odstín, totožný s původním.

Jak dokonale vymalovat interiér?

Perfektně vymalovaný interiér je vaší nejlepší vizitkou! Není proto divu, že každý majitel nemovitosti vyžaduje dokonalý výsledek. Pro úspěšný finální vzhled vašich zdí je nutné zodpovědět si několik otázek:

1. Jaké stěny budete natírat?
2. Jak často je místnost vytěžovaná?
3. Jaký výsledný efekt od konečného nátěru požadujete?

Abyste získali dokonale krásné a moderní zdi, je nutné dodržení všech technologických postupů včetně pauz mezi jednotlivými vrstvami. Před malováním doporučujeme aplikovat penetraci. S výběrem vhodné penetrace vám pomohou naši zaměstnanci.

Jaké typy barev mícháme na počkání?

Hledáte kromě interiérových barev také lazury na dřevo, barvy na kov nebo nejrůznější laky? Slaďte svůj interiér přesně podle vašich představ. Přineste k nám do prodejny vzor dřeva či kovu, který chcete opatřit novým nátěrem. Poradíme vám s výběrem vhodné barvy i s výběrem ideálního barevného odstínu.

  • k dostání máme barvy, laky, lazury, barvy na fasády i na stěny
  • každý barevný odstín jsme schopni na počkání namíchat a kdykoli domíchat
  • v případě míchání „na míru“ vašim potřebám dodáváme namíchané barvy do 24 hodin
  • svým klientům nabízíme poradenství v oblasti míchání barev

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!