+420 602 387 696
+420 281 922 586

Malíři Praha

Potřebují stěny ve vaší firmě, kanceláři nebo doma novou výmalbu? Z hygienického hlediska by měla nová výmalba probíhat každé tři až čtyři roky. Nepatří ale malířské schopnosti mezi vaše přednosti? Žádný strach! Naši malíři Praha jsou Vám plně k dispozici. V našem týmu pracují profesionálové, kteří vaše sny o dokonalé výmalbě promění ve skutečnost. Rádi vám pomůžeme také s poškozenými omítkami a díky vlastnímu tónovacímu centru jsme schopni namíchat odstín barvy na míru. Kromě malířských prací provádíme také práce natěračské.

Chcete, aby byla vaše výmalba nejen hezká na pohled, ale také kvalitně provedná?

Podívejte se, s čím vám můžeme pomoci

  • Stěny napenetrujeme
  • Seškrabáme staré omítky, poradíme si i s trháním tapet
  • Připravíme omítky pro finální nátěr
  • Sestěhujeme a zakryjeme váš nábytek tak, aby nebyl poškozen
  • Naši malíři provedou finální nátěr

Naše malířské práce:

 

Jsme spolehliví malíři Praha

Tradice naší malířské společnosti je delší než 20 let. Naše zkušenosti pravidelně zůročujeme  na zakázkách malého i velkého rozsahu. Pracujeme pro souromé osoby, společnosti a také instituce. Se stejným nadšením vyrazíme na vymalování malého bytu či velkých kancelářských prostor. V mnoha developerských projeketch nejen v Praze ale i celém Středočeském kraji jsme působili a působíme v roli dodavatele či subdodavatele malířských prací. Naši Malíři Praha jsou vyučeni v oboru, prověřeni praxí, ale také pravidelně navštěvují odborná školení. Trh se vyvíjí a my držíme krok s dobou, proto jsme schopni nabídnout komplexní sortiment malířských a na těračských služeb.

Investujeme do špičkového vybavení

S ohledem na naši častou účast na zakázkách velkého rozsahu jsme vybaveni moderní stříkací technikou, díky které jsme schopni v krátkém časovém intervalu opatřit novým povrchem velké plochy či členité povrhy. Do vybavení dále investujeme a vybavujeme se tím nejlepším, co je na trhu k dispozici. Naši půjčovnu stříkací techniky navštěvuje množství menších malířů, které školíme ohledně práce se stříkací technikou a stříkací techniku mají možnost si od nás zapůjčit. Potřebujete-li kvalitního malíře, rádi Vás zdarma navštívíme ohledně konzultace a malířské práce zdarma naceníme.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!