+420 602 387 696
+420 281 922 586

Jaké jsou aktuální trendy v malování bytu?

Chystáte se trochu zmodernizovat váš domov a dojde i na malování bytu? Výborně, protože správná barva zdí dokáže opravdu hodně. Musíte ji však správně vybrat. Pokud nemáte tušení, co je aktuálně trendy a jaké vlastně máte možnosti, klidně se rovnou obraťte na nás. Rádi vám ukážeme již realizované zakázky a pomůžeme vybrat řešení i pro vás. Případně se můžete poohlédnout na internetu a přijít k nám třeba s fotkou. Co na ní uvidíme, to realizujeme.

  • Kontaktujte nás s vlastní představou, klidně i fotografií.
  • Malujeme firemní prostory a objekty, rodinné domy i byty.
  • Kvalitní výmalbou zdí dokážeme proměnit váš domov.

Sterilní bílá se dostává do pozadí

Zatímco dříve se pro malování bytu používala prakticky výhradně bílá barva, dnes byty a domy hrají všemi odstíny. Aby výsledek nevypadal jako v cirkuse, je třeba barvy zvolit decentně a ve vztahu k tomu, do jakého pokoje budou aplikované. Velmi oblíbený je přístup, kdy se barevně udělají například jen dvě zdi, případně se barva zkombinuje s bílou do nějakých geometrických útvarů. Výjimkou není ani kombinace více barev. V tomto případě však rozhodně doporučujeme přizvat si na malování bytu odborníky. Pokud se barvy kombinují, je potřeba, aby byly přechody provedené precizně.

  • V současné době jsou v módě pestré barvy.
  • Často se kombinuje rovnou několik barev.
  • Při kombinaci je důležité precizní zpracování.

Vyplatí se pozvat na malování bytu profesionály?

Většině lidí ano. Zřejmě vidíte jen peníze, které zaplatíte malířům. Zkuste se však podívat, kolik svého času a peněz byste museli investovat, kdybyste se do všeho pustili sami. Nejdříve byste museli přemýšlet, jaká barva je nejvhodnější, pak nakoupit veškeré vybavení (malířský žebřík, váleček, štětky, malířskou papírovou pásku apod.), následně se snažit, aby výsledek vypadal k světu. Pokud malování bytu svěříte nám, budete bez starostí. Veškeré vybavení si přivezeme a vy přijdete již k hotovému. Samozřejmě tomu předchází nějaký čas, který s námi musíte strávit, abychom si předem vyjasnili požadavky i cenu. Ve srovnání s prací svépomocí jde však o zanedbatelnou chvilku času. U stěny vymalované od malíře máte navíc jistotu, že vám nezačne po čase odpadávat omítka. Dokáže totiž dobře zhodnotit stav stěn, případně provést úpravy před nanesením barvy.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!