+420 602 387 696
+420 281 922 586

Fasádní nátěry

Mimo kompletní rekonstrukce fasád rodinných domu či jiných budov, provádíme také práce natěračské. Kromě vizuální změny vytváří nátěr i odolnou vrstvu, která odřízne materiál stěn od pronikání vody, teplotních účinků, výskytu plísní nebo jiných mikroorganismů, které ničí fasády staveb. Největší schopností fasádních nátěru je schopnost odvádět vlhkost zevnitř bez možnosti absorpce zvenčí.

Nabízíme vám precizně odvedenou práci, při které používáme osvědčené a vyzkoušené barvy, které mají vysokou paropropustnost a jsou vhodné k venkovnímu použití. Náš pracovní tým zvládá fasádní nátěry rodinných a panelových domů, velkých komerčních i občanských objektů.

Kdy obnovit nátěr fasády?

  • Při kompletní rekonstrukci fasády
  • Při poničení nátěru fasády
  • Při změně vzhledu fasády

Před celkovým fasádním nátěrem se musí fasáda důkladně opravit, a tím myslíme opravu oloupaného povrchu, odtržených omítek, trhlin, zničených rohů nebo vyklovaných děr od ptáků.

Nový fasádní nátěr kromě reprezentace vás a vašeho domova, chrání dům před mikroorganismy, mrazem, vlhkostí a deštěm. Tím, že společně budeme pravidelně pečovat o vaši fasádu, zvýšíme životnost zdí, ale především životnost celého domu. Rádi vám poradíme s realizací a výběrem barev podle vašich požadavků.

Každá zakázka si vyžaduje individuální přístup, na kterém se vždy pro realizaci oboustranně shodneme. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte a sdělte nám vaši představu a požadavky.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!