+420 602 387 696
+420 281 922 586

Fasádní barvy

Fasádní barvy nabízejí širokou škálu barevných kombinací pro plášť vašeho domu či budovy. Sladění barev přitom hraje klíčovou estetickou roli pro dokonalé splynutí vašeho domu s okolní zástavbou nebo městské čtvrti. Udělejte ze svého domu zajímavý a rozpoznatelný dům, který bude vaší nejlepší vizitkou.

Především ve městech jsou však fasádní barvy vystavovány negativním vlivům znečištěného městského prostředí, smogu, výfukových plynů, prachu a v neposlední řadě také povětrnostním vlivům. V našem obchodě svým zákazníkům nabízíme široký výběr fasádních barev, které jsou snadno aplikovatelné na nové nebo již stávající podklady.

Jednou z hlavních vlastností námi nabízených fasádních barev je dlouhá trvanlivost. Nabízíme nátěry na různé podklady, které trvale a účinně chrání stavbu před agresivní atmosférou, výfukovými plyny, dešťovými srážkami a jinými zdroji zatěžující životní prostředí.

Kde všude je možné použít naše tónované fasádní systémy:

  • fasády rodinných domů, činžovních domů a komerčních budov
  • betonové ploty a jiné stavby kolem domu
  • obnova fasád s již aplikovanou omítkou
  • fasády napadené škůdci nebo plísněmi
  • obnova památek a historických budov

Proč si vybrat naše fasádní barvy?

Odborně vám poradíme s výběrem vhodné fasádní barvy pro vaši nemovitost.
V případě výskytu plísní, hub, apod. vám pomůžeme vybrat vhodný systém nejen na odstranění tohoto problému, ale i fasádní barvu, která trvale ochrání vaši fasádu před těmito vlivy.
Fasádní barvu vám namícháme do několika minut. Vybrat si můžete ze široké nabídky vzorníku barev.

Jaké vlastnosti mají námi dodávané fasádní barvy?

  • nabízí vysokou odolnost vůči srážkové vodě
  • mají samočisticí schopnost povrchu
  • jednoduše se aplikují
  • vynikají univerzální použitelností

Těmito vlastnostmi vděčí silikonové fasádní barvy díky použitému pojivu z vodní emulze silikonové pryskyřice, čímž se silikonové fasádní barvy odlišují od konkurenčních.

Silikátové fasádní barvy pro moderní i historické fasády

Silikátové fasádní barvy jsou dalším, velmi oblíbeným produktem našich zákazníků. Pojivem silikátových barev je draselné vodní sklo, které zaručuje vysokou odolnost silikátových fasádních barev.

Tyto barvy byly vyvinuty jako jednosložkové silikátové barvy nejvyšší stability, jejichž dvojnásobná křemenná vazba zaručuje vynikající stavebně-fyzikální vlastnosti. Barvy jsou odolné a vyznačují se vysokou propustností pro vodní páru.

Fasádní disperzní barvy patří k nejlepším na trhu

Fasádní disperzní barvy patří k historicky prvním a nejlepším fasádním barvám na trhu. Jejich univerzálnost potěší každého stavebníka. Použít se dají prakticky na všechny běžné stavební podklady. V našem obchodě dbáme na neomezené možnosti volby barevného odstínu.

Složení fasádních disperzních barev zajišťuje vysokou odolnost proti srážkové vodě i agresivním složkám v ovzduší. Nabízejí optimální UV stabilitu a dobrou prodyšnost pro vodní páry.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!