+420 602 387 696
+420 281 922 586

Broušení a tmelení lodí

Náš tým se kromě kompletní opravy lodních trupů specializuje i na broušení, tmelení a konečné lakování lodí pro plavidla osobní lodní dopravy nebo plavidla pod registrací ČLPR. Provádíme opravy všech druhů plavidel a každé z nich řešíme individuálním postupem. Zákazníkům nabízíme kvalitní technické vybavení a zázemí haly, která nám umožňuje zvládat i technologicky náročnější opravy, vyžadující krytý a vytápěný prostor pro tmelení nebo lakování lodí. K práci využíváme nejmodernější techniku včetně kvalitních tmelů od renomovaných výrobců, které umožňují precizní opravu všech typů lodí. Touto technikou opravíme vaši loď i na špatně dostupných místech.

Specializujeme se na opravy plachetnic, plavidel osobní dopravy nebo historických lodí všech velikostí.

Při broušení a tmelení lodí, je třeba dbát na postupy, které jsou dané pro odvedení kvalitní a čisté práce, která zachová původní hodnoty vašeho rekonstruovaného plavidla a zajistí mu tak dlouhou životnost a krásný vzhled. Díky našim ověřeným postupům splňujeme nejvyšší požadavky ohledně efektu a průběhu celé práce, stupně profesionality, životnosti a reprodukovatelnosti. Při opravě lodního trupu po nanesení tmelu nebo broušeném povrchu, nerozeznáte rozdíl mezi opravenou a původní částí.

Při renovaci lodi se specializujeme na:

  • kompletní renovaci ocelových trupů lodí, tvarování, leštění, opravy, broušení, tmelení a antifouling.
  • mobilní pískování lodí
  • nátěry a broušení povrchu, opravy laminátu a následné lakování
  • poškození ocelových trupů lodí v malém i velkém rozsahu

Kompletní opravy a renovace lodí provádíme po celý rok. V zimním období se rekonstrukce provádí ve vytápěné hale s velkou plochou, naopak v letním období je servis možný přímo na vodě. Zajistíme přepravu lodě do naší provozovny, kde provedeme odbornou kompletní opravu.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!