+420 602 387 696
+420 281 922 586

Barvy na malování Remal

Barvy značky Remal zná v Česku snad každý, v minulosti byly velmi oblíbené a jiná značka se téměř nepoužívala. V posledních letech ji výrobce inovoval, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky 21. století, a opět se dostává na výsluní. Splňuje požadavky profesionálních malířů i amatérů, jde o barvu s hedvábným hladkým povrchem, která se dá zpracovávat válečkem, štětkou i stříkáním. Barvy Remal skvěje kryjí, jsou paropropustné, otěruvzdorné, zdravotně nezávadné a příjemně voňavé. Z těchto všech důvodů nemohou chybět ani v našem sortimentu.

  • České barvy Remal za sebou mají dlouhou historii.
  • Výrobce je v posledních letech inovoval a vylepšil.
  • Barvy Remal mají krásně hedvábně hladký povrch.

Portfolio značky Remal je široké

Pod značkou Remal se prodává celá řada barev. Barva Remal Standard je vhodná pro malování na betonové panely, dřevotřísku, sanační omítky a panely z lehčích stavebních hmot. Plus je malířská barva s vysokou kryvostí a paropropustností. Profi je malířská barva se širokým použitím a vysokou bělostí. Na sádrokartony je přímo určena barva Remal Sádrokarton. Do vlhkých prostor, jako je koupelna, sklep či jakákoliv špatně větraná místnost, se hodí Remal Protiplísňový, speciální barva s antibakteriálním účinkem. Jestliže se chystáte vymalovat zdi nabílo, za zmínku stojí také barvy Remal Expert a Remal Sněhobílý. Tyto malířské barvy jsou opravdu výjimečně sněhově bílé. Jinak ale není možnost barvy Remal tónovat. Remal prodává i sametově matný a omyvatelný nátěr Vinyl mat.

  • Remal vyrábí malířské barvy na celou řadu podkladů.
  • Nechybí ani speciální sněhově bílé malířské barvy.
  • Existuje také barva Remal s antibakteriálním účinkem.

Kvalitní malířské barvy z České republiky

Barvy Remal jsou vyráběny v České republice, a to pod přísným dohledem za dodržování veškerých bezpečnostních a ekologických podmínek. Výrobce se netají svým ekologickým přístupem, jeho produkty jsou ekologicky zcela nezávadné. Barvy jsou skutečně kvalitní a na podívání velmi pěkné. Dají se namíchat v široké škále barevných odstínů, které jsou jasné a syté. Přijďte se o tom přesvědčit do naší prodejny, rádi vám pomůžeme vybrat barvu vhodnou pro vaše potřeby.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!