+420 602 387 696
+420 281 922 586

Barvy laky Praha

Dlouhodobě se zabýváme prodejem malířských a fasádních barev, laků, nátěrů, olejů, lazur, autolaků. Naše široká nabídka přijde vhod každému, kdo poptává barvy laky Praha. Přímo v našem tónovacím centru nabízíme také míchání barev. Přijďte se domluvit osobně do naší provozovny na Libeňský ostrov, prohlédnout si široký sortiment a poradit se, jaká barva, lak či nátěr by byly vhodné právě pro vaše potřeby. Dnes je sice možné jednoduše objednat barvu online, ale právě kvůli možnosti osobní konzultace se spousta zákazníků vydá raději do kamenné prodejny. U nás na prodejně se setkáte s kvalifikovanými prodejci, kteří mají s barvami a nátěry bohaté zkušenosti, takže vám pomohou.

  • Barvy laky Praha najdete v naší provozovně na Libeňském ostrově.
  • Všem zákazníkům nabízíme možnost osobní konzultace a rady.

Prodáváme celou řadu barev a laků

Nenabízíme jen barvy a laky Praha, ale také lazury, oleje či laky. Konkrétně v našem sortimentu najdete malířské barvy (Remal, Spektra, Megapol, Primalex, Caparol), fasádní barvy (Barlet – akrylát, silikon, silikát, Caparol, fasádní probarvené omítkoviny a mozaiky), lazury, oleje a laky (Sokrates, Tikkurila, Bori, Purlet, Bakrylex), průmyslové nátěry (Teluria, Jotun, Siro, Eternal), syntetické barvy (Teluria, Tessarol, Siro). Jestliže vám tyto názvy nic neříkají, přijďte, poradíme vám s výběrem.

  • Prodáváme barvy, nátěry a laky celé řady osvědčených značek.
  • Nabízíme řešení pro kanceláře, výrobní závody i domácnosti.
  • U nás koupíte kompletní potřeby pro malování na jednom místě.

V prodejně najdete i další potřeby pro malování

Kromě barev, nátěrů a laků v našem sortimentu najdete i další výbavu potřebnou pro nanášení těchto nátěrů či barev. Prodáváme malířské potřeby, plastové obaly i penetrační nátěry. Nabízíme rovněž podlahová lepidla (fixační lepidla a lepidla na PVC a koberce). Potřebujete-li nejdříve spravit zeď, která se bude malovat, vhod vám přijdou stěrky (stěrka na sádrokarton, prášková stěrka na sádrokarton, stěrka na stěny, šlehané tmely). U nás nenajdete jen barvy laky Praha, vybavíme vás kompletně, abyste už nemuseli chodit do žádného jiného obchodu.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!