+420 602 387 696
+420 281 922 586

Barvy laky Praha 8

Naše centrála je umístěná na Libeňském ostrově nedaleko Prahy 8. Směle se tedy můžeme prezentovat jako barvy laky Praha 8, protože z této městské části máme značnou část zákazníků. Je to opravdu blízko, navíc někteří spokojení klienti k nám jezdí i z větší vzdálenosti. Jde zejména o ty, kteří s námi už mají nějakou zkušenost, vědí, že u nás nakoupí, co potřebují, že jim vždy poradíme a vyjdeme vstříc. V Praze 7 a okolních částech máme dobré jméno. Fungujeme již od roku 2000 a své služby i nabídku produktů od té doby stále vylepšujeme.

Barvy, laky, a ještě něco k tomu

Barvy laky Praha 8 pochopitelně prodávají barvy, laky, oleje, lazury, autolaky, nejrůznější barvy a nátěry. Je jedno, zda se chystáte natírat zeď, dřevo, či kov, máme nátěry na různé materiály. Tím však sortiment teprve začíná. U nás najdete také fasádní probarvené omítkoviny, mozaiky, malířské potřeby (štětce, válečky apod.), plastové obaly, penetrační nátěry, ředidla, podlahová lepidla a nejrůznější stěrky. Malířstvím a natěračstvím se nezabýváme pouze pasivně, ale i aktivně. Sami realizujeme zakázky z oblastí malování a natírání, takže velmi dobře víme, co je k takové práci potřeba. Prodáváme pouze produkty, s nimiž máme sami ty nejlepší zkušenosti. Konkrétní rady a zkušenosti vám samozřejmě rádi předáme, stačí se stavit.

  • Prodáváme pouze vyzkoušené kvalitní barvy a laky.
  • Fungujeme již od roku 2000, máme řadu zkušeností.
  • Pomůžeme vám najít nejlepší řešení přímo na míru.
  • Nabízíme barvy, laky, oleje či lazury na různé materiály.

Zvládáme zásobování stavby i míchání barev

Nejsme pouze prodejna, jsme partner, který vám pomůže vybrat správné vybavení, případně malování i natírání také realizuje. Zajišťujeme rovněž stavební zásobování, pokud potřebujete materiál ve větším množství. Z dalších služeb můžeme jmenovat tónování barev. Přímo v našem tónovacím centru dle požadavků zákazníků mícháme malířské i fasádní barvy, které rozzáří celý dům, nebo pokoj. Ať už jste malíř-začátečník, nebo profesionál, barvy laky Praha 8 mají dveře otevřené každý pracovní den od 8 do 16 hodin.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!