+420 602 387 696
+420 281 922 586

Barvy laky Praha 7

Chystáte se malovat či natírat? Barvy laky Praha 7 vás kompletně vybaví. Bohatý sortiment bude vyhovovat soukromým zákazníkům i firmám, prodáváme v menším i velkém množství. Fungujeme již od roku 2000 a máme za sebou celou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí a dělají nám tu nejlepší reklamu. Budeme rádi, když se k nim přidáte i vy. Těšíme se na vás každý pracovní den od 8 hodin ráno do 4 hodin odpoledne. A co pro vás máme přichystaného?

Široká nabídka barev, laků, olejů a dalšího sortimentu

Prodáváme malířské barvy značek Remal, Spektra, Megapol, Primalex, Caparol, fasádní barvy Barlet, Caparol, mozaiky a fasádní probarvené omítkoviny. Lazury, oleje a laky u nás najdete od značek Sokrates, Tikkurila, bori, Purlet a Bakrylex. Z průmyslových nátěrů prodáváme výrobky značek Teluria, Jotun, Siro, Eternal. Dále máme syntetické barvy, malířské potřeby, plastové obaly, penetrační nátěry, ředidla, podlahová lepidla, lepidla na PVC a koberce, stěrky na sádrokarton, stěny a šlehané tmely. Barvy laky Praha 7 jsou připraveny vám podat pomocnou ruku, a pokud jste ve výše uvedeném výčtu nenašli, co sháníte, určitě se ozvěte telefonicky, nebo se za námi zastavte přímo v naší provozovně.

  • V naší nabídce najdete barvy mnoha osvědčených značek.
  • Vybavíme vás i malířskými potřebami – štětci, válečky apod.
  • Najdete nás na Libeňském ostrově od pondělí do pátku.

Máme barvy na spoustu povrchů

Chystáte se vymalovat byt? Máte v plánu natřít betonovou příjezdovou cestu? Budete dělat novou fasádu? U nás najdete barvy, laky, oleje, autolaky a další produkty vhodné na rozličné povrchy. Sortiment je opravdu široký, a pokud nemáte dostatečné zkušenosti, rádi vám poradíme se správným výběrem. Přímo na naší prodejně potkáte odborníky, kteří se vám budou věnovat. Vyberou s vámi nejen barvu či nátěr, ale také správné štětce, válečky a další malířské vybavení. Barvy laky Praha 7 vás vybaví se vším všudy, už zbyde jen pustit se do práce.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!