+420 602 387 696
+420 281 922 586

Barvy laky Praha 6

Hledáte barvy laky Praha 6? Pokud se vám nedaří najít odpovídající prodejnu s dostatečně širokým sortimentem, nebo jste v prodejně nenašli to, co hledáte, zajeďte kousek dál. Naše firma Barmakolor Praha sídlí v Praze 7, ale zákazníci k nám jezdí i z jiných koutů hlavního města. Vrací se k nám ti, co u nás byli spokojení, ale míří k nám i noví klienti. Mnohdy na doporučení těch stávajících. Pokud jde o dobrou barvu či nátěr, ten kousek navíc, který si zajedete z Prahy 6, se určitě vyplatí.

Přijďte si k nám pro kompletní vybavení

Chystáte se malovat či natírat? Barvy laky Praha 6 vás kompletně vybaví. Nabízíme velký sortiment malířských barev, fasádních barev, ale i průmyslových nátěrů, ředitel, syntetických barev a ostatního vybavení pro malování a natírání. Fungujeme od roku 2000 a sortiment stále rozšiřujeme. Najdete u nás barvy a nátěry na zdi, ale i kov, dřevo a jiné materiály. Vybavíme vás i ostatním vybavením, které je nezbytné, jako jsou plastové obaly, penetrační nátěry a malířské potřeby – štětce, válečky apod. Dále prodáváme podlahová lepidla a stěrky na stěny, sádrokartony. Fungujeme jako prodejna pro koncové zákazníky v menším i velkém množství, jsme schopní zajistit i stavební zásobování.

  • Prodáváme barvy, laky, oleje, ale také malířské vybavení.
  • Již od roku 2000 stále rozšiřujeme svůj bohatý sortiment.
  • Nabízíme také možnost zajištění stavebního zásobování.

Na pobočce vás přivítá kvalifikovaný personál

Sídlíme na Libeňském ostrově a rádi vás tam přivítáme každý pracovní den od 8 do 16 hodin. Zaměstnáváme kvalifikované profesionály, kteří mají s barvami, nátěry, laky a malířskými potřebami bohaté zkušenosti. Rádi vám poradí, jakou barvu či nátěr byste měli zvolit pro vaše potřeby, pomohou vám spočítat, kolik barvy bude na malování potřeba, a vyberou s vámi veškeré vybavení, které budete pro malování či natírání potřebovat. Zároveň nabízíme službu tónování malířských a fasádních barev, autolaků, lazur, laků, olejů a průmyslových nátěrů. Takže nezapomeňte, místo barvy laky Praha 6 si udělejte výlet do Prahy 7.

  • Stavte se za námi na Libeňský ostrov v Praze 7.
  • Otevřeno máme každý pracovní den od 8 do 16.
  • Náš kvalifikovaný personál vám poradí s výběrem.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!