+420 602 387 696
+420 281 922 586

Barvy české značky Caparol

V našem sortimentu najdete spoustu barev od prověřených českých výrobců a jedním z nich je i Caparol. Pod touto značkou se prodává kompletní plejáda barev, které vychází ze současných potřeb a vývoje šetrného k životnímu prostředí. Firma Caparol má za sebou více než 110 let zkušeností a vývoje, díky kterým si vybudovala svoje know-how. Už v minulém století přitom sbírala četné úspěchy, například v roce 1985 zabodovala barvami s minimalizovanými emisemi a bez obsahu rozpouštědel. Mezi zákazníky jsou jejich barvy velmi oblíbené, a proto nesmějí chybět ani v naší nabídce.

  • Caparol je prověřená a spolehlivá česká firma.
  • Má za sebou více než 110 let zkušeností a vývoje.

U nás najdete fasádní i malířské barvy Caparol

Značka Caparol má sortiment opravdu široký. Kromě malířských a fasádních barev prodává také penetrace, laky a lazury, omítky, produkty pro zateplení, dekorativní techniky, ošetření betonu a podlah i ochranu památek. U nás najdete celou řadu z těchto výrobků, především malířské a fasádní barvy. Co se týče barev pro malování interiéru, má Caparol barvy disperzní, vinylové, silikátové a speciální. Velmi oblíbené jsou klasické disperzní barvy, PremiumClean, Extra, Malerit a další typy. Mezi vinylové se řadí ty ze série Samtex. I fasádní barvy mohou být vinylové, silikátové, silikonové a speciální. Ze silikonových jsou známé ThermoSan, CarboSol či Muresko, z disperzních Amphibolin a Capamur. Silikátové barvy značky nesou název Sylitol.

  • Caparol prodává nejen malířské a fasádní barvy, ale také laky apod.
  • Můžete si vybrat barvy disperzní, vinylové, silikátové či speciální.
  • Nechybí speciální barvy pro místnosti s vysokými hygienickými nároky.

Barvy Caparol jsou vhodné i pro hygienicky čisté prostředí

Barvy Caparol můžeme doporučit do domácnosti, firmy i tam, kde je nutné udržovat vysoce hygienicky čisté prostředí. Používají se například v laboratořích, provozech společného stravování, domovech seniorů či nemocnicích. Vhodná je například speciální barvy Indeko-W, která obsahuje antibakteriální látky a je omyvatelná. Do školek a škol se doporučují výrobky řady Capacryl PU, jež jsou plně omyvatelné. Pro další tipy si přijďte přímo do naší prodejny, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou barvu nejen od značky Caparol.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci?
Kontaktujte nás!